شنبه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

طرح خانواده بیمه عمر دی

توسط شرکت بیمه ی دی انجام می شود
ارائه خدمات مطلوب بیمه های زندگی
مدیر بیمه دی شعبه استان کرمان ضمن تبریک فرارسیدن سالروز ملی صنعت بیمه به کلیه بیمه گران و بیمه گذاران ، گفت: بیمه دی در سالهای اخیر با تدوین و اجرای برنامه های راهبردی با تاکید بر اصول بنیادین خود که عبارتند از : "سلامت"، "حرفه ای گری" و " انسجام سازمانی ، افق روشنی برای سالهای پیش رو ترسیم کرده است.
مدیران ارشد بیمه دی معتقدند امروز باید مستحکم تر از گذشته گام برداریم و فرهنگ سازمانی خود را ارتقا بخشیم همچنین باید فرآیندهایمان را اصلاح کرده، برنامه هایمان را روزآمد و ساختارهایمان را منطبق بر خواست و نیاز مشتریانمان باز تعریف کنیم .
امیری افزود:کارکردن در شرکت بیمه که متعلق به شریف ترین قشر جامعه یعنی جامعه سرافراز ایثارگری است موجب افتخار برای مدیران ، کارکنان و نمایندگان شرکت می باشد. ایمان داریم که برکت دعای خیر این عزیزان خواهیم توانست پیش از گذشته منشا خیر و خدمت برای حوزه های اقتصادی، زیربنایی، اجتماعی و عموم مردم شریف ایران اسلامی باشیم.
معتقدیم که باید چابک شویم و در منابع و مصارف خود تعادل ایجاد کنیم رخوت و سستی و کاهلی را از کار و اندیشه مان زدوده و با تدبیر و نو اندیشی ، نگاهی مثبت و پر نشاط به کل امور داشته باشیم.
مدیر بیمه شرکت بیمه دی شعبه کرمان یادآور شد:برآنیم که در پایان زمان اجرای سند راهبردی سه ساله در رشد شاخص های عملکردی توفیق لازم را کسب کنیم . همه سازمانی رفتار کنیم و ملی بیندیشیم، باور داریم رمز بقاء در شرایط سخت امروز اقتصادی ایران "بهره وری " است . و نیک می دانیم که بهره وری و چابک سازی و ایجاد نشاط سازمانی ، با پرورش ایده های خلاقانه امکان پذیر است که برای تحقق آن سخت خواهیم کوشید.
خانی در ادامه خاطر نشان ساخت: به منظور فعالیت پررنگ تر در زمینه ارائه خدمات بیمه های عمر، نسبت به آموزش حرفه ای نمایندگان گام برداشته ایم تا بتوانیم به صورت مطلوب تر و با اتکاء به حسن نیت و واقع گرایی، به مشتریان خود خدمت رسانی نمائیم.
مدیر شرکت بیمه دی شعبه استان کرمان اظهار داشت: در حال حاضر با توجه به نیاز جامعه به بیمه های زندگی (عمر و سرمایه گذاری) این شرکت بر آن است با توجه به توان و پتانسیل خود در زمینه این محصول بیمه ای ، به بهترین شکل ممکن فعالیت نماید و در همین راستا طرح بیمه عمر خانواده را ایجاد نموده که با توجه به پوشش و مزیت های متفاوت نسبت به سایر بسته های بیمه زندگی، می توان امید داشت که در وضعیت فعلی به شکل قابل توجهی مورد استقبال قرار گیرد. به طوری که این طرح می تواند تمامی دغدغه های فکری یک نفر نسبت به آینده خود در مسیر زندگی را پوشش داده و با ایجاد امنیت خاطر لازم ، در زمان بروز مشکلات همراهی و پشتیبانی ایده آلی را انجام نماید .
وی افزود: مردم عزیز می توانند جهت استفاده و آگاهی از این خدمت بیمه ای و چگونگی تعهدات آنها به نمایندگی های شرکت بیمه دی و انجام مشاوره لازم برای تصمیم گیری و مشارکت در این طرح اقدام نمایند .
خانی در خاتمه از ارائه طرحی از بیمه دی در خصوص بیمه های عمر و سرمایه گذاری بدین شرح بیان کرد:
بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح خانواده
طرح خانواده نوعی از بیمه نامه عمر و سرمایه‌گذاری است که در آن مجموعه افرادی که دارای رابطه نسبی یا سببی بوده (عمدتاً اعضای یک خانواده) تحت پوشش بیمه‌ای قرار می گیرند. در این طرح بیمه گذار، یک نفر را به عنوان بیمه شده اصلی و مابقی را تحت عنوان بیمه شده گان تبعی مشخص کرده و هر یک از بیمه شده گان میتوانند علاوه بر پوشش اصلی سرمایه فوت، با پرداخت حق بیمه مجزا، از سایر پوشش های اضافی بیمه نامه بهره مند گردند. حق بیمه هر بیمه شده بر اساس سن و سرمایه و وضعیت سلامت وی تعیین گردیده و پس از کسر حق بیمه پوشش‌های بیمه‌ای (پوشش های اصلی و اضافی) بیمه شده اصلی و بیمه شده گان تبعی و هزینه های بیمه نامه، از حق بیمه اولیه، مابقی به عنوان اندوخته بیمه نامه لحاظ میگردد.

4
نوع مطلب: 
بانک وبیمه

تبلیغات