شنبه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

افتتاح بیمارستان در شهرهای سیرجان، رابر و کوهبنان

با سفروزیر بهداشت به کرمان انجام می شود
افتتاح بیمارستان در شهرهای سیرجان، رابر و کوهبنان

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای هفتمین مرتبه در دولت تدبیر و امید به کرمان سفر می‌کند.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان، دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی در این سفر قرار است چند طرح بهداشتی و درمانی با اعتبار هزار و 9 میلیارد ریال افتتاح کند.
 وزیر بهداشت در هفتمین سفر خود به شهرستان‌‌‌‌های سیرجان، کوهبنان، رابر، بافت، زرند و کرمان سفر می‌‌‌‌کند.
افتتاح بیمارستان جایگزین امام رضا(ع) سیرجان، افتتاح کلینیک ویژه و بلوک‌‌‌های زایمانی  بیمارستان خاتم الانبیاء بافت، افتتاح بیمارستان امام خمینی(ره) رابر، بازدید از بیمارستان در حال ساخت جایگزین سینای زرند، افتتاح بیمارستان کوهبنان، افتتاح کلینیک ویژه، اورژانس و بلوک‌‌‌های زایمانی مرکز آموزشی درمانی افضلی‌‌‌‌پور و افتتاح استخر شنا پردیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان از برنامه های سفر وزیر بهداشت به شهرستان های تحت پوشش این دانشگاه است.
وزیر بهداشت دوشنبه یازدهم اردیبهشت ماه به کرمان سفر می کند.
نگاهی به سفرهای گذشته وزیر بهداشت در کرمان:
اولین سفر وزیر بهداشت به کرمان در تاریخ های 11 و 12 مهرماه سال 93 رقم خورد که دکتر قاضی زاده هاشمی از مراکز آموزشی درمان افضلی پور و شهید باهنر بازدید و ضمن حضور بر مزار شهید ادیبی و ادای احترام به مقام شهید، با هیات رئیسه و اعضای کارگروه سلامت در نشستی گفت و گو کرد.
 در بیستمین روز بهمن ماه سال 93 وزیر بهداشت برای دومین بار به کرمان سفر کرد و از مراکز آموزشی درمانی شهید بهشتی، شفا، باهنر، افضلی پور، کلینیک بعثت، مجتمع تخصصی درمانی جوادالائمه و دانشکده پزشکی بازدید کرد.
 سومین سفر دکتر هاشمی 22 آبان سال 94 بود که وی در محل مانور غیر نظامی کشور که در جیرفت برگزار شده بود شرکت کرد.
 در تاریخ های 18 و 19 آذرماه سال 94 وزیر بهداشت برای چهامین بار به کرمان سفر کرد و این سفر به منظور بررسی وضعیت بیماری آنفلوآنزا بود.
 سفر هیات دولت به کرمان در سال 95 باعث شد وزیر بهداشت 22 اردیبهشت ماه برای پنجمین بار به کرمان سفر کند. افتتاح ساختمان جدید سازمان مرکزی، کلنگ زنی ساختمان جدید دانشکده دندان پزشکی و بازدید از مرکز تحقیقات علوم اعصاب از برنامه های این سفر وزیر به کرمان بود.
ششمین سفر وزیر در 27 و 28 مرداد ماه سال 95  رقم خورد که علاوه بر بازدید از طرح های بهداشتی و درمانی شهر کرمان، دکتر قاضی‌‌‌‌زاده هاشمی به شهرستان‌‌های بردسیر، سیرجان، بافت، رابر، ارزوئیه و همچنین شهرستان‌‌‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی جیرفت سفر کرد.

 

 

6
نوع مطلب: 
جامعه و سلامت

تبلیغات