شنبه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

رونق و رشد اقتصادی اولویت اجرایی دولت دوازدهم است

دکتر روحانی در سفر به یزد:
رونق و رشد اقتصادی اولویت اجرایی دولت دوازدهم است

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اقدامات دولت تدبیر و امید در راستای ایجاد اشتغال پایدار، گفت: رونق و رشد اقتصادی اولویت اجرای دولت دوازدهم است.
به گزارش ایسنا-منطقه یزد، حجت الاسلام والمسلمین«حسن روحانی» در جریان سفر تبلیغاتی خود به استان یزد در دیدار مردمی با مردم این استان، ضمن تبریک میلاد امام حسین(ع)، اظهار کرد: امام حسین (ع) نماد آزادی خواهان و دلاوران جهان است.
وی استان یزد را محل بزرگان دینی و افتخار آفرینان بزرگ سیاسی و اجتماعی دانست و بیام کرد: یزد شهر آیت ا... شهید صدوقی و آیت ا... مرحوم خاتمی است.
روحانی استان یزد را استان اعتدال دانست و افزود: ما همه با هم در خرداد 42 برای آزادی، امنیت، آرامش و تعالی جامعه پیمان بسته ایم.
این نامزد ریاست جمهوری در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که تمام برنامه های دینی ما توأم با معرفت است، گفت: ما در ایران اسلامی روز مردم سالاری داریم.
وی تصریح کرد: در نظام مردم سالاری مردم آن چه را در نظر دارند با بیان شیوا اعلام می کنند و با اتحاد و حضور خود حماسه های بزرگ می آفرینند.
رییس جمهور دولت یازدهم با بیان این که مردم ایران در سال 92 با خلق حماسه‌ای بزرگ آرامش و امنیت را یک بار دیگر به کشور برگرداندند، تأکید کرد: مردم باید مقایسه کنند که احساس امنیت امروز مانند سال 91 است یا خیر.
روحانی با اشاره به پیشرفت و دستاوردهای امروز ایران اسلامی در عرصه های مختلف، تصریح کرد: ما امروز به دنبال پیشرفت و تعالی ایران اسلامی در حوزه‌های مختلف هستیم.
این نامزد ریاست جمهوری افزود: ما باید روز 29 اردیبهشت سال 96 را روز تاریخی ایران بسازیم و در این روز به جهانیان اعلام کنیم دوران خشنونت و افراط در ایران پایان یافته است.
وی با بیان این که مسیر ملت ایران آزادی است، گفت: ما باید با حضور پرشور در انتخابات به همه اعلام کنیم که مسیر خرداد 92 همچنان ادامه دارد.
وی  ایجاد اشتغال پایدار را یکی از مهمترین برنامه های دولت تدبیر و امید دانست و بیان کرد: رونق و رشد اقتصادی مسیر اصلی دولت اعتدال است.
روحانی در ادامه با بیان این که شش هزار 500 میلیارد تومان برای طرح فولاد در استان یزد هزینه شده است، خاطرنشان کرد: 600 فرصت شغلی پایدار در این طرح ایجاد شده است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: ما باید بدانیم راه صحیح علمی برای پیشرفت کشور وجود دارد که دولت تدبیر و امید آن را انتخاب کرده است.

 

2
نوع مطلب: 
رویداد

تبلیغات