شنبه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

رای به روحانی، رای به یک مسیر است

رییس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در کرمان:
رای به روحانی، رای به یک مسیر است

مردم با  بررسی کارنامه عملکرد و سنجش وعده ها و حرفها به شناخت دقیق و انتخاب صحیح برسند
رییس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در کرمان گفت: سفر دکتر روحانی روز شنبه نهم اردیبهشت ماه به کرمان انجام می شود.
مهندس محمدعلی کریمی در نشست خبری اظهار کرد: ستاد انتخاباتی دکتر روحانی برای سال 96 تشکیل شده و این ستاد کار خود را از دو هفته پیش آغاز کرده است.
وی افزود: ما ارکان ستاد را هم در شهرستان ها و هم در مرکز ایجاد کرده ایم و امیدواریم برنامه ها با قوت پیش برود و درنهایت با مشارکت حداکثری مردم که منویات همه بزرگان نظام، یعنی برگزاری انتخاباتی پرشور را رقم بزنیم.
کریمی بیان کرد: روز گذشته مقام معظم رهبری در دیدار با مقامات کشور بار دیگر فرمودند که بزرگ ترین مظهر حضور مردم برای تعیین سرنوشت انتخابات است و انتخابات نمادی بسیار بارز و مهم مردم سالاری دینی است.

حضور حداکثری مردم ،هدف بزرگ ستاد انتخاباتی دکتر روحانی
وی با اشاره به اینکه امیدوارم مردم با درک حساسیت های شرایط و موقعیت امروز در انتخابات امسال به طور وسیع مشارکت کنند ،گفت: این امر نه برای ما بلکه برای همه ستادهای انتخاباتی حضور حداکثری مردم مد نظر است چراکه پشتوانه محکمی برای حرکت روبه جلوی نظام است.
رییس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در کرمان افزود: درکنار هدف پیروزی دکتر روحانی در انتخابات، دارای هدف بزرگ دیگری یعنی بسیج مردم برای حضور حداکثری، ایجاد شور و نشاط و امید در میان مردم هستیم.
رییس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در کرمان سپس با یادآوری اینکه تلاش برای اجماع و حضور حداکثری همه دیدگاه ها و خط و مشی ها انجام می شود، گفت: طبق گفته خود دکتر روحانی، رای به رییس جمهور رای به یک فرد نیست بلکه رای به یک مسیر و راه است، از این رو امیدواریم مردم با حضور خود این راه را تائید کنند و موجب شوند روندی که دولت طی چهار سال گذشته دنبال کرده و موفقیت هایی که بدست آورده تکمیل شود.

به دلیل عدم همکاری لازم صدا و سیما در چهارسال گذشته با دولت،
تکیه ما بیشتر بر مطبوعات و فضای مجازی است
کریمی در پاسخ به سوال دنیای توسعه در خصوص لزوم ساماندهی ارتباطات رسانه ای ستاد در این دوره، اظهار کرد: در این دوره معاونت تبلیغات و انتشارات را به شورای اطلاع رسانی و تبلیغات و تولید محتوا ارتقا داده ایم و مسوولیت این شورا با دکترمحمد میرزایی می باشد که با چند کمیته زیرمجموعه درحال فعالیت و به موضوع مهم فضای مجازی هم توجه ویژه شده است.
رییس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در کرمان یادآور شد: در چهار سال گذشته صدا و سیما در انتقال موفقیت های دولت همکاری لازم را نداشته است و به همین دلیل تکیه  ما بیشتر بر رسانه های مکتوب و فضای مجازی است که امیدواریم نتایج مطلوب حاصل شود.
کریمی  در ادامه با توصیه به مردم نسبت به مطالعه بیشتر واینکه با  بررسی کارنامه عملکرد و سنجش وعده ها و حرفها به شناخت دقیق و انتخاب صحیح برسند،ادامه داد: درنهایت مردم خود قضاوت صحیح خواهند کرد اما وقتی اعلام می شود که رقمی به مردم داده خواهد شد در صورتیکه همه می دانند منابع موجود نیست و براساس علم اقتصاد این حرکت نادرست است و تصور می شود برخی اقشار ضعیف تر تحت تاثیر قرار گیرند که با اطلاع رسانی مناسب و مناظره ها شفاف سازی لازم صورت خواهد گرفت.
وی افزود: رهبری فرمودند باید با تکیه بر توانایی های ملت درون نگر باشیم و بنده کاملا به این مساله اعتقاد دارم اما اقتصاد درون زا با تعامل با دنیا کامل می شود و امروز نمی توان درها را بست و توانایی را در درون محدود کرد.
کریمی گفت: دکتر روحانی در شرایط بسیار دشواری کشور و دولت را تحویل گرفت، بطوریکه نرخ تورم بالای 40 درصد، رشد اقتصادی منفی و در شرایطی بودیم که طی هشت سال بیش از همه درآمد نفت از ابتدای پیدایش آن کسب درآمد شده بود، اما سیاست های غلط اقتصادی مملکت را به وضعیت بحرانی رسانده بود و در عرصه سیاست خارجی نیز با مشکلات جدی مواجه بودیم.
وی ادامه داد: در آن شرایط بیش از 30 کشور دست به یکی کرده بودند تا ایران را از سازمان کنفرانس اسلامی اخراج کنند و عرصه فوق العاده برای کشور ما تنگ شده بود، در این شرایط دکتر روحانی به عرصه آمد و با شایستگی های خود رای آورد.
دولت هنوز هم در حال آواربرداری از خرابی های گذشته است

کریمی با اشاره به اینکه گفت: امروز هم ما در میانه راهی هستیم که دولت دکتر روحانی آغاز کرده و دولت هنوز هم در حال آواربرداری از خرابی های گذشته است و ما باید به آقای روحانی رای بدهیم برای اینکه این مسیر که در جهت اصلاح اقتصاد و بهبود روابط با دنیا آغاز شده است ادامه یابد.
وی با شاره به اینکه برگشت از میانه راه به نفع کشور نیست تصریح کرد: تصور می کنم مردم باید با مطالعه و شناخت بیشتر و دیدین کارنامه ها، سنجش صحبت ها و مقایسه درست دستاوردها انتخاب مناسبی داشته باشند.
رییس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در کرمان اظهار کرد: ما منکر نواقص نیستیم اما اگر بخواهیم فقط نقاط ضعف و یا فقط قوت را ببینیم غلط است، از سویی دستاوردهای دولت نیز قابل دفاع است و هنوز در نیمه راه قرار دارد و این نهال نیاز به آبیاری و رسیدگی دارد تا بالنده و تنومند شود.
وی خاطرنشان کرد: تکثر با تفرقه دو چیز متفاوت است و می توان در حین داشتن تکثرنظرات، بر سر موضوع اساسی مثل ادامه راه دکتر روحانی متفق القول شد و سلایق گوناگون را جمع کرد، به همین دلیل ما در ستاد دکتر روحانی اعلام کردیم هر کدام از احزاب سیاسی، گروه ها و تشکل ها که مایل باشند ستاد مستقل داشته باشند ما آن را به عنوان حامیان دولت به رسمیت می شناسیم.

2
نوع مطلب: 
رویداد

تبلیغات