شنبه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

ایجادنسل جدید فروشگاه عرضه محصولات در کشور

مدیر عامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه عنوان کرد
ایجادنسل جدید فروشگاه عرضه محصولات در کشور
رفاه،بزرگترین شبکه فروشگاهی کشور
بهترین تبلیغ رفاه، تخفیف ویژه و محصولات با کیفیت 

مهدیه شیخ اسدی:
 دکتر گل زاده مدیر عامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه در نشستی با اصحاب رسانه کرمان ضمن ارائه عملکردی ازفعالیتهای این مجموعه و برنامه های توسعه ای آن در آینده ، اهمیت شبکه فروش و تاثیر آن بر اقتصاد ایران را تشریح نمود که در ادامه می آید.
دکتر گل زاده با اشاره به ایجاد نسل جدید فروشگاه عرضه محصولات در کشور توسط مجموعه رفاه، گفت: در کنار عرضه تمامی محصولات مورد نیاز سبد خانوار ، قیمت مناسب و تخفیف ویژه 50تا20 درصدی را همواره داشته ایم.
مدیر عامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه، افزود: با معرفی ده ها پروژه و تغییرات اساسی در نماها، برندینگ ، مکانها و نحوه فروش، روز به روز در مسیر رشد پایدار هستیم و در ادامه آن با عرضه سهام فروشگاه رفاه در بورس، شاهد رشد 280 درصدی ارزش آن هستیم. وی با اشاره به اینکه سهام فروشگاههای رفاه، متعلق به بانکهای تجارت، ملی، صادرات، سپه و ملت می باشد، اظهار داشت: با 230 فروشگاه و  30 عاملیت فروش، بزرگترین شبکه ی فروشگاهی کشور را ایجاد نموده ایم.
دکتر گل زاده در ادامه خاطر نشان ساخت: در قالب طرحی کالاهای با کیفیت تولید کنندگان بومی را بسته بندی، تبلیغ و بازاریابی و به فروش می رسانیم که اقدامی قابل توجه در راستای حمایت از تولیدات بومی و برندینگ این کالاها خواهد بود. وی همچنین با بیان این نکته که بهترین تبلیغ را تخفیف ویژه محصولات می دانیم، یادآور شد: دوشنبه و سه شنبه هر هفته 7 قلم کالای اساسی را با سود صفر درصد عرضه می کنیم بطوریکه قیمت ها تا 50 درصد تخفیف نسبت به نرخ روزهای دیگر عرضه می شود.
مدیرعامل شرکت فروشگاه های رفاه کشور با تاکید بر اینکه همواره ارتقاء سطح ارائه خدمات را مدنظر داریم، افزود: در استان کرمان 12 فروشگاه داریم و قصد داریم در هر شهر یک فروشگاه ایجاد نمائیم و آمادگی این را داریم برای کسانی که فروشگاه مناسبی را داشته باشند، به عنوان نماینده رفاه در چهارچوب قرارداد مشخص، تابلو، تامین کالا و آموزش نحوه فروش را فراهم نمائیم.چرا که پیوستن به شبکه فروش رفاه برای فروشگاه های سنتی 15 درصد صرفه اقتصادی در بر خواهد داشت.
دکتر گل زاده با ذکر این نکته که گسترش فروشگاه های زنجیره ای یکی از شاخصهای توسعه در هر کشور میباشد، خاطر نشان ساخت: مردم ایران سالانه دویست هزار میلیارد تومان کالا را خریداری می نمایند که از این رقم تنها 5 درصد آن توسط فروشگاه های زنجیره ای و مدرن تامین می شود و متاسفانه این روند هزینه های حمل و نقل ، نگهداری و غیره را اضافه بر اصل مبلغ کالا بر مردم تحمیل نموده است.

 

8
نوع مطلب: 
گوناگون

تبلیغات