شنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۷

اختلاف دیدگاه‌ها لازمه توسعه دموکراسی است

استاندار هرمزگان:
اختلاف دیدگاه‌ها لازمه توسعه دموکراسی است

 استاندار هرمزگان گفت: انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی متعلق به تمامی مردم است و اختلاف دیدگاه‌ها لازمه توسعه دموکراسی و گفتمان موجود است.
جاسم جادری در آیین بهره‌برداری از مخزن 10 هزار مترمکعبی شمال غرب بندرعباس که در شهرک پیامبر اعظم(ص) بندرعباس ساخته و امروز وارد جریان آب‌رسانی شد،  ضمن تبریک دهه فجر اظهار کرد: کسانی همانند مرحوم عباسی که از هرمزگان در زمان انقلاب در مبارزات ستمشاهی قرار گرفتند بی‌شک شخصیت‌هایی تکرار ناشدنی در تاریخ انقلاب هستند.
وی با بیان اینکه 12 بهمن 57 و سالروز آن مقطعی برجسته در تاریخ این سرزمین است، اضافه کرد: خوشا به سعادت کسانی که کماکان بر روی مواضع خود هستند و قدر نظام و انقلاب را می‌دانند.
استاندار هرمزگان با بیان نقش و حضور مردم در ساختن کشور از درجه بالایی از اهمیت برخوردار است، اضافه کرد: نباید مردم را آزرده خاطر کرد و تمام امور باید برای همین مردم باشد که کشور و نظام متعلق به آن‌هاست.جادری خاطرنشان کرد: انقلاب و نظام متعلق به تمامی مردم است و اختلاف دیدگاه‌ها لازمه توسعه دموکراسی و گفتمان موجود است.وی با بیان اینکه خدمات صورت گرفته در زمان انقلاب قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست، افزود: در حوزه آبرسانی نیز کارهای زیادی در این استان صورت گرفته به نحوی که این مسئله موجب رونق زندگی و پایداری جمعیت در روستاها و شهرها شده است.
جادری در بخش دیگری از سخنانش از تلاش‌های مسئولان حوزه آب هرمزگان تقدیر و گفت: با راه‌اندازی این مخزن 10 هزار مترمکعبی و سایر تاسیسات ایجاد شده، دیگر مشکلی در باب ذخیره‌سازی و مدیریت توزیع آب نخواهیم داشت.وی با تاکید به ترویج اصل صرفه‌جویی با توجه به محدودیت منابع آبی، افزود: انتظار می‌رود دستگاه‌های مربوطه در این باب اطلاع‌رسانی لازم را داشته باشند تا شاهد کاهش مشکلات تامین آب و کاهش فشار بر روی منابع آبی باشیم.

 

2
نوع مطلب: 
رویداد

تبلیغات